Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 3,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 50,-

Mediaconverters

Mediaconverters

Media converters

Om koper naar glas om te zetten of om glasvezel naar koper (RJ45) om te zetten, zijn er omvormers nodig. Deze worden mediaconverters genoemd. Er zijn ook mediaconverters te koop die Multimode naar Singlemode omvormen of andersom. Een mediaconverter zet dus het signaal om van glas naar koper of andersom. Net als de meeste glasvezel switches en andere netwerkapparatuur, zijn mediaconverters uitgerust met een SFP poort, waarin een SFP module dient te worden geïnstalleerd.

Komt u er niet uit? Neem dan gerust contact met ons op.

 

4 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster 

  • TP-Link MC110CS Media Converter

    De MC110CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC110CS bedoeld ... Meer Informatie
    € 39,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • KTI Networks KGC-300 Media Converter

    Deze Gigabit mediaconverter is ontworpen om 1000 Base T signalen in 1000 Base X om te zetten en omgekeerd. De mediaconverter bevat een 10/100/1000M (RJ45) koperen poort en een mini-GBIC (SFP) poort Door gebruik te ma... Meer Informatie
    € 119,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Eminent Gigabit SFP Media Converter Glasvezel Naar RJ45

    De ideale oplossing om glasvezel naar RJ45 koper Gigabit ethernet om te zetten en vice versa, is door gebruik te maken van de compacte metalen Gigabit SFP Media Converter. Deze Media Converter voldoet aan de IEEE 802.... Meer Informatie
    € 37,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • KTI Networks KGC-310M VER. C Gigabit Media Converter

    Managed Gigabit Media Converter van KTI Networks De mediaconverter bevat een 10/100/1000M (RJ45) koperen poort en een mini-GBIC (SFP) poort Dmv deze mediaconverter is het mogelijk em een koperen en glasvezel netwerk a... Meer Informatie
    € 249,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

4 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster