CATEGORIEËN

KTI Networks KGC-300 Media Converter

Artikelnummer: KD09013
KTI Networks KGC-300 Media Converter
€ 129,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Deze Gigabit mediaconverter is ontworpen om 1000 Base T signalen in 1000 Base X om te zetten en omgekeerd. De mediaconverter bevat een 10/100/1000M (RJ45) koperen poort en een mini-GBIC (SFP) poort

Door gebruik te maken van glasvezel kunt u op een transparante manier over grote afstand Ethernet-netwerken verbinden zonder performanceverlies.
Door het toegepaste SFP slot kan men op een flexibele manier SFP modules voor zowel multimode als single-mode naar keuze toepassen. Deze mediaconverter kan tevens in een mediaconverterrack geplaatst worden.
Let op: Dit product wordt zonder SFP module geleverd, deze kunt u separaat bestellen.

Uitvoer interface: SFP slot
Functie: Voor het converteren van 1000 Base T signalen in 1000 Base X signalen en vice versa
Artikelcode fabrikant: KGC-300

Links
Specificaties
Artikelnummer: KD09013
Productsoort: Omvormer
Kleur: Zwart