CATEGORIEËN

StarTech 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module - Juniper EX-SFP-10GE-SR - MM LC met DDM - 300 m

Artikelnummer: KD07148
StarTech 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module - Juniper EX-SFP-10GE-SR - MM LC met DDM - 300 m
€ 294,05 Incl. btw

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-SR SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.  De 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 300 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie. Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten. Volledig compatibel met Juniper en andere grote merken Deze 10 gigabit multi-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Juniper-compatibel, gelijkwaardig aan de Juniper EX-SFP-10GE-SR SFP+ transceiver. De StarTech.com SFP+ is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Juniper of andere belangrijke merken netwerkapparatuur. U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP+ producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.  Comfortabel en schaalbaar Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten. Ideaal voor gebruik in Juniper-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De multi-mode glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM), een maximumafstand van 300 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps. U kunt vertrouwen op EXSFP10GESRS voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Downloads:
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD07148
Kleur: Grijs
Productsoort: SFP module