Power Desk Up 2.0 - 2x Schuko - 2x USB-A oplaadpoort - 1x Keystone - 1 meter eGST (m) - Zwart
3-7 werkdagen
- Achteraf betalen Binnen 14 dagen na ontvangst
- Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
- Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
- Extra lange retourtermijn Retourneren binnen 30 dagen
De Filex Desk Up 2.0 is een veelzijdige elektrificatie-unit die bijdraagt aan een georganiseerde en efficiënte werkplek. Dankzij de slimme opbouwconstructie en de meegeleverde 2 bladklemmen voor bladdiktes van 0 tot 50mm kan de unit eenvoudig aan een bureau worden bevestigd of geplaatst worden op een facet geslepen blad, zodat stroom en oplaadmogelijkheden altijd binnen handbereik zijn.
Deze uitvoering beschikt over twee Schuko-aansluitingen en een dubbele keystone-locatie, die naar wens kan worden ingevuld met een breed scala aan compatibele keystones. Denk aan RJ45, HDMI, USB-A, USB-C of andere aansluitingen die aan de achterzijde op een pc of laptop kunnen worden aangesloten. Daarnaast is de unit uitgerust met een dubbele USB-A oplader, ideaal voor het opladen van telefoons, tablets en andere apparaten.
De 1 meter lange kabel met eGST-aansluiting maakt deze unit perfect geschikt voor modulaire en stekerbare installaties, zoals met Wieland- of Bachmann-kabels.
Met zijn strakke design en slimme functionaliteit is de Power Desk Up 2.0 een onmisbare toevoeging aan elke moderne werkplek.
Let op: deze unit heeft een mannelijke eGST-aansluiting, waardoor een aparte stroomkabel in de gewenste lengte nodig is om de stekkerdoos op een stopcontact aan te sluiten.
Stekerbaar installeren
Stekerbaar installeren is een modulaire en plug-and-play oplossing voor stroomvoorziening, vaak gebruikt in kantooromgevingen en werkplekken. Voorbeelden van bekende merken zijn Bachmann- en Wieland-connectoren. Het grootste voordeel is dat installaties snel en veilig kunnen worden uitgebreid of aangepast. Zo kun je moeiteloos stekkerdozen aan elkaar koppelen, met koppelsnoeren of stekkerdozen op het stopcontact aansluiten met een stroomkabel.
Dit zorgt voor minder installatietijd, herbruikbaarheid van componenten en een opgeruimde werkplek zonder losse kabels maar waarborgt ook de veiligheid. De meestgebruikte stekker is de 3-polige GST18-3® stekker van Wieland. De stekker heeft 3 contacten, het is belangrijk om te vermelden dat GST18 male en female stekkers vaak door elkaar gehaald worden. Kijk goed naar de benodigde aansluiting om de juiste kabel te kiezen.
Type F stopcontact (CEE7/3)
De CEE 7/3 stekkers en stopcontacten worden vaak ‘Schuko’ genoemd. Dit stopcontact wordt gebruikt in veel Europese landen zoals Nederland, Duitsland, maar ook delen van België en Frankrijk. De stopcontact stekker is geaard en kan gebruikt worden in combinatie met een CEE 7/4 of CEE 7/7 Type-F stekker.
Artikelnummer: | KD25103 |
Productsoort: | Stekkerdoos |
Kleur: | Zwart |
Lengte: | 1 |