CATEGORIEËN

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/ST 1m

Artikelnummer: KD01924
VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/ST 1m
€ 10,85 Incl. btw

Op voorraad, direct verzonden

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,99
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.

Lichtbron: 50/125µm
Vezel: OM4
Connector kant 1 Type: LC
Connector kant 2 Type: ST
Kleur: Paars
Lengte: 1 m
Aantal Aders: 2
Type: Duplex
Merk: Value
Diameter buitenmantel: 3mm
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD01924
Lengte: 1
Productsoort: Kabel
Kleur: Paars