Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 4,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 50,-

USB 2.0 kabel USB A - USB mini B 5 pins 1m

Op voorraad Op voorraad, direct verzonden

€ 2,75
  • Koop 10 voor € 2,48 p/s en bespaar 10%
  • Koop 25 voor € 2,34 p/s en bespaar 15%
  • Koop 50 voor € 2,20 p/s en bespaar 20%
  • Koop 100 voor € 2,06 p/s en bespaar 26%
Incl. BTW, excl. verzendkosten
Valueline

Beschrijving

Details

1m USB kabel voor het aansluiten van bijv. digitale camera's met mini-b aansluiting op een USB poort van de pc.

- USB 2.0 A
- mini B Kabel.
- Voor aansluiting van vele USB apparaten.
- 1 meter

Compatible partnummers:
BUS260005
CB-USB4
DC U100
IFC-300PCU
IFC-400PCU
IFC-500U
QAM0324-001
QAM0538-001
QAM0719-001
UC-E4
UC-E5
USB-810

Specificaties

Artikelnummer VLCT60300B10
Kleur Zwart
Merk Valueline
Lengte 1m

U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):

Luidspreker kabel 1.50mm² Wit Rol 100m

Luidspreker kabel 1.50mm² Wit Rol 100m

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 41,15
Kabelclip 5mm - 100st wit

Kabelclip 5mm - 100st wit

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 3,70
Scart Kabel Standaard 3m

Scart Kabel Standaard 3m

Op voorraad Op voorraad, direct verzonden

Normale prijs: € 9,25

Nu: € 3,95

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 15m

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 15m

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 19,50
2x RCA / Tulp Aansluitkabel 3m

2x RCA / Tulp Aansluitkabel 3m

Op voorraad Op voorraad, direct verzonden

€ 4,95