Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 4,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 50,-

Tafellader met 4 oplaadpoorten voor thuis werk met 18W Power Delivery zwart

ACTIE

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

Normale prijs: € 36,50

Nu: € 32,95

Incl. BTW, excl. verzendkosten
Merk: Nedis

Beschrijving

Details

Ideaal voor het thuiswerken, één slim laadstation voor al je apparaten. Gemakkelijk, dichtbij en toch strak weggewerkt. 4 USB poorten binnen handbereik, zodat jouw thuis werkplek opgeruimd en netjes is. De tafel lader beschikt over 4 oplaadpoorten, waarvan 3 gewone USB poorten en een 18 watt USB C Power Delivery poort.

De maximale laadstroom die je uit de lader kunt halen is 6 ampère, wanneer je meerdere apparaten aansluit wordt de laadstroom verdeeld over verschillende apparaten. De reguliere USB poorten leveren maximaal 3 ampère per poort, de USB 3.1 Power Delivery poort levert maximaal 18 watt. Power Delivery is een technologie die ervoor zorgt dat jouw apparaat zo snel en efficiënt mogelijk oplaadt en beschermt het apparaat tegen overbeladen. Dit verlengt de levensduur van de batterij van bijvoorbeeld je smartphone. Over het voltage dat de lader uitgeeft hoef je je geen zorgen te maken, het apparaat selecteert namelijk zelf het ideale oplaadvoltage voor jouw apparaat.

Eigenschappen:
- Kleur: Zwart
- Aantal USB oplaadpoorten: 4
- Maximale laadstroom: 3 ampère (per poort), samen maximaal 6 ampère
- Materiaal: Stof en ABS
- Kabellengte: 1,2m (meter)
- Geschikt voor Apple (iPhone, iPad), Samsung (Smartphones en tablets) en andere merken

Specificaties

Artikelnummer KD14887
Kleur Zwart
Merk Nedis
Lengte 1,2m

U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):

C19-C20 verlengkabel 2,5m

C19-C20 verlengkabel 2,5m

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 13,95
SmartLife Slimme WiFi IP-Camera 1080p

SmartLife Slimme WiFi IP-Camera 1080p

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 81,95
ACT 50/125 OM3 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC 5 meter

ACT 50/125 OM3 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC 5 meter

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 21,95