CATEGORIEËN

StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Artikelnummer: KD11642
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
€ 71,20 Incl. btw

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
De SFPGLCLHSMST Cisco-conforme gigabit glasvezel SFP-transceivermodule SM/MM LC is gebouwd om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een SFP-sleuf aan uw gigabit glasvezel netwerkapparatuur of glasvezel mediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden.

Deze LC SFP/mini-GBIC-module ondersteunt een 1000Base-LX/LH-netwerk met dataoverdrachtsnelheden tot 1,25 Gbps en kan via een MSA- of Cisco-conforme SFP-poort in elk glasvezel netwerkapparaat worden geïnstalleerd. De SFP transceiver ondersteunt zowel single-mode als multi-mode LC-poorten, met een single-mode afstand van 10 km en een multi-mode afstand van 550m. Deze glasvezel transceiver biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Deze 1310 nm single-mode/multi-mode SFP-module is compatibel met de Cisco GLC-LH-SM-transceiver. Deze module is ook een perfecte accessoire voor de StarTech.com PCI Express Open SFP NIC (PEX1000SFP2) of Gigabit POE Open SFP mediaconverter (ET1110PSE) producten.

Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Downloads:
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD11642
Kleur: Grijs
Productsoort: SFP module