CATEGORIEËN

StarTech 8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m

Artikelnummer: KD04781
StarTech 8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m
€ 70,19 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Deze HP®-compatibele 8 gigabit Fibre Channel kortegolf SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de HP AJ716B FC SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.  Deze 8 Gb kortegolf B-serie FC SFP+ biedt Fiber Channel kortegolf throughput (2GFC, 4GFC en 8GFC) tot 300 m via multi-mode glasvezel op een golflengte van 850 nm met een LC-connector. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie. Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties Deze 8G FC SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten. Volledig compatibel met HP en andere grote merken De 8 gigabit multi-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP AJ716B optische transceiver. De StarTech.com FC SFP+ transceivermodule is geconfigureerd en volledig getest zodat hij gegarandeerd naadloos werkt met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur. U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP+ producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.  Comfortabel en schaalbaar Deze FC SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 8 gigabit Fibre Channel netwerkapparaten. U kunt vertrouwen op AJ716BST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Downloads:
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD04781
Kleur: Grijs
Productsoort: SFP module