CATEGORIEËN

StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - M

Artikelnummer: KD10915
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - M
€ 565,15 Incl. btw

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in Cisco-netwerkapparatendie de Cisco QSFP-40G-SR4 QSFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.  Met zijn krachtige 4-baansprestatie biedt deze 40GBase-SR4 QSFP+ 40 gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezel, bij een optische golflengte van 850 nm en een bereik tot 150 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie. Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties Deze 40GBase-SR4 QSFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten. Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken Deze 40 gigabit multi-mode QSFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco QSFP-40G-SR4 optische transceiver. De StarTech.com QSFP+ transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur. U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van QSFP+ producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.  Comfortabel en schaalbaar Deze glasvezel QSFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 40 gigabit netwerkapparaten. Ideaal voor gebruik in Cisco-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de QSFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De MM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM), een maximumafstand van 150 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 40 Gbps. U kunt vertrouwen op QSFP40GSR4ST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Downloads:
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD10915
Kleur: Grijs