CATEGORIEËN

StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Artikelnummer: KD07331
StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC
€ 12,74 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Bij bestelling vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
De 2m lange FIBSTSC2 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) ST-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Deze ST-SC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

Onze ST-SC-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie. 

Downloads:
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD07331