CATEGORIEËN

StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Artikelnummer: KD04642
StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
€ 12,50 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Bij bestelling vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
De 2m lange A50FBLCSC2 10 Gigabit Aqua Multimode 50/125 Duplex LSZH Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector en is gemaakt uit 50/125-micron OM3 aqua galsvezel voor betrouwbare gegevensoverdracht met extreem hoge snelheden, waardoor het uitermate geschikt is voor een glasvezelverbinding tussen verschillende backbone switches, hubs en routers en hoogwaardige netwerkapparatuur.

De A50FBLCSC2 is ondergebracht in een vlamvertragende LSZH-kabelmantel (halogeenvrij), die zorgt voor minimale rookontwikkeling, giftigheid en corrosie in het geval van een brand, voor een hoge graad aan veiligheid – dat maakt het tot de beste keuze voor gebruik in allerlei omgevingen, zoals industriële installaties, kantoren en scholen, maar ook woonomgevingen waarbij bouwvoorschriften van belang zijn. 

Downloads:
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD04642