CATEGORIEËN

Skylane Optics SFP+ Module voor Netgear (elijkwaardig aan Netgear AXM762)

Artikelnummer: KD11747
Skylane Optics SFP+ Module voor Netgear (elijkwaardig aan Netgear AXM762)
€ 119,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Skylane Optics SFP+ Module voor Netgear (gelijkwaardig aan Netgear AXM762)

SFP+ Module / Transceiver
Gecodeerd voor: Netgear 
Gelijkwaardig aan: Netgear AXM762
Netwerk protocol: 10 Gigabit Ethernet
Media: Singlemode
Connector type: LC
Max. afstand 10 KM
Golflengte Rx: 1310 nm
Golflengte Tx: 1310 nm
Artikelcode fabrikant: SPP13010100D993
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD11747
Productsoort: SFP module
Kleur: Zilver