CATEGORIEËN

Skylane Optics SFP Module voor Linksys (gelijkwaardig aan Linksys MGBSX1)

Artikelnummer: KD11629
Skylane Optics SFP Module voor Linksys (gelijkwaardig aan Linksys MGBSX1)
€ 49,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Skylane Optics SFP Module voor Linksys (gelijkwaardig aan Linksys MGBSX1)

SFP Module / Transceiver
Gecodeerd voor: Linksys 
Gelijkwaardig aan:  Linksys MGBSX1
Netwerk protocol: Gigabit Ethernet
Media: Multimode
Connector type: LC
Max. afstand 550 M
Golflengte Rx: 850 nm
Golflengte Tx: 850 nm
Artikelcode fabrikant: SFP85P55GE0DAE5
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD11629
Productsoort: SFP module
Kleur: Zilver