CATEGORIEËN

Skylane Optics SFP+ module voor HP (Gelijkwaardig aan HP Procurve J9150A)

Artikelnummer: KD11757
Skylane Optics SFP+ module voor HP (Gelijkwaardig aan HP Procurve J9150A)
€ 59,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Skylane Optics SFP+ module voor HP (Gelijkwaardig aan HP Procurve J9150A)

SFP+ Module / Transceiver
Gecodeerd voor: HP
Gelijkwaardig aan: HP Procurves J9150A
Netwerk protocol:10 Gigabit
Media: Multimode
Connector type: LC
Max. afstand 300m
Golflengte Rx: 850nm
Golflengte Tx: 850nm
Artikelcode fabrikant: SPP85P3010GD205
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD11757
Productsoort: SFP module
Kleur: Zilver