CATEGORIEËN

Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-SX-MM-RGD)

Artikelnummer: KD11632
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-SX-MM-RGD)
€ 49,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-SX-MM-RGD)

SFP Module / Transceiver
Gecodeerd voor: Cisco
Gelijkwaardig aan: Cisco GLC-SX-MM-RGD
Netwerk protocol: Gigabit Ethernet
Media: Multimode
Connector type: LC
Max. afstand 550 M
Golflengte Rx: 850 nm
Golflengte Tx: 850 nm
Artikelcode fabrikant: SFP85P55GE1DA05 
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD11632
Productsoort: SFP module
Kleur: Zilver