CATEGORIEËN

Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-D)

Artikelnummer: KD11519
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-D)
€ 59,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-D)

SFP Module / Transceiver
Gecodeerd voor: Cisco
Gelijkwaardig aan: Cisco GLC-BX-D
Netwerk protocol: Gigabit Ethernet
Media: Singlemode
Connector type: LC
Max. afstand 20 KM
Golflengte Rx: 1310 nm
Golflengte Tx: 1490 nm
Artikelcode fabrikant: SBD43020GE0DAA3 
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD11519
Productsoort: SFP module
Kleur: Zilver