CATEGORIEËN

ROLINE Duplex LC/LC Koppelstuk

Artikelnummer: KD01774
€ 11,95 Incl. btw

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,99
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Kwalitatief goede adapter van ROLINE
Fiber Duplex LC koppelstuk
Deze adapter is geschikt om twee glasvezel kabels met elkaar te verbinden

2x LC / 2x LC-Female
Geschikt voor montage in een paneel of behuizing, of als verlenging van een Fiber-Kabel
Behuizing uit hoogwaardig plastic
Geschikt voor zowel Multimode als SingleMode
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD01774
Kleur: Blauw
Productsoort: Koppelstuk