CATEGORIEËN

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 20m

Artikelnummer: KD01750
ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 20m
€ 23,25 Incl. btw

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 4,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • Extra lange retourtermijn Retourneren binnen 30 dagen
Beschrijving
Gele Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren.

Lichtbron: 9/125µm
Vezel: OS2
Connector kant 1 Type: LC
Connector kant 2 Type: LC
Kleur: Geel
Lengte: 20 m
Aantal Aders: 2
Type: Duplex
Merk: Value
Diameter buitenmantel: 3.6 mm
Specificaties
Artikelnummer: KD01750
Productsoort: Kabel
Lengte: 20