CATEGORIEËN

KTI Networks SFP-GLM-A Mode: Multimode SX SFP Module

Artikelnummer: KD09360
KTI Networks SFP-GLM-A Mode: Multimode SX SFP Module
€ 44,95 Incl. btw

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 4,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • Extra lange retourtermijn Retourneren binnen 30 dagen
Beschrijving
Ongecodeerde SFP module van KTI Networks
De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.

Mode: Multimode SX
Gecodeerd voor: Niet gecodeerd
Netwerk protocol: Gigabit Ethernet
Aantal vezels: 2
Connector type: LC
Form factor: SFP
Artikelcode fabrikant: SFP-GLM-A
Specificaties
Artikelnummer: KD09360
Kleur: Geel
Productsoort: SFP module