CATEGORIEËN

Ewent 1m OM3 50/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC

Artikelnummer: KD06887
Ewent 1m OM3 50/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC
€ 8,50 Incl. btw

Op voorraad, direct verzonden

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 4,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • Extra lange retourtermijn Retourneren binnen 30 dagen
Beschrijving
Ewent 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Glasvezelkabel: Patchcord
Kabellengte: 1 m
Buitendiameter: 2 mm
Kabelmantel: LSZH
Connector type: LC
Connector A: LC male (x2)
Polishing A: PC
Connector B: LC male (x2)
Polishing B: PC
Kabelkleur: Blauw
Categorie: OM3
Fiber type: Multimode
Aantal vezels: 2
RL (min.): 30 dB
IL (gem.): 0.25 dB
IL (max.): 0.25 dB
Vezel diameter: 50/125 µm

Artikelcode fabrikant: EL9601


Specificaties
Artikelnummer: KD06887
Lengte: 1
Productsoort: Glasvezel patchkabel
Kleur: Blauw