CATEGORIEËN

Ewent 10m OS2 9/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/SC

Artikelnummer: KD06886
Ewent 10m OS2 9/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/SC
€ 12,25 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Ewent 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Glasvezelkabel: Patchcord
Kabellengte: 10 m
Buitendiameter: 2 mm
Kabelmantel: LSZH
Connector type: SC/LC
Connector A: LC male (x2)
Polishing A: PC
Connector B: SC male (x2)
Polishing B: PC
Kabelkleur: Geel
Categorie: OS2
Fiber type: Singlemode
Aantal vezels: 2
RL (min.): 55 dB
IL (gem.): 0.25 dB
IL (max.): 0.25 dB
Vezel diameter: 9/125 µm

Artikelcode fabrikant: EL8910

Links
Specificaties
Artikelnummer: KD06886