CATEGORIEËN

Ewent 10m OM4 50/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC

Artikelnummer: KD06896
Ewent 10m OM4 50/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC
€ 21,50 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Glasvezelkabel: Patchcord
Kabellengte: 10 m
Buitendiameter: 2 mm
Kabelmantel: LSZH
Connector type: LC
Connector A: LC male (x2)
Polishing A: UPC
Connector B: LC male (x2)
Polishing B: UPC
Kabelkleur: Erica violet
Categorie: OM4
Fiber type: Multimode
Aantal vezels: 2
RL (min.): 40 dB
IL (gem.): 0.25 dB
IL (max.): 0.25 dB
Vezel diameter: 50/125 µm

Artikelcode fabrikant: EL9710

Links
Specificaties
Artikelnummer: KD06896