CATEGORIEËN

Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm

Artikelnummer: KD06445
Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm
€ 29,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm 
Deze SFP module kunt u gebruiken in combinatie met een Gigabit switch met een SFF poort, hiermee creëert u een LC glasvezel aansluiting op de switch.

SFP Module / Transceiver
Geschikt voor: SFF-8472, SFP MSA
Netwerk protocol: 1 Gigabit Ethernet
Media: Multimode
Fiber: 50/125 µm
Connector type: LC
Max. afstand 550 M
Golflengte Rx: 850 nm
Golflengte Tx:  850 nm
Artikelcode fabrikant: 86186

Deze SFP Module is niet compatibel met Cisco en HP. Neem contact op met onze klantenservice indien u SFP modules wenst die wel met Cisco of HP werken.
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD06445
Productsoort: SFP module
Kleur: Grijs