CATEGORIEËN

Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM

Artikelnummer: KD06447
Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM
46,75 Incl. btw

3-7 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf 50,- anders 4,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • Extra lange retourtermijn Retourneren binnen 30 dagen
Beschrijving
Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM
Deze SFP module kunt u gebruiken in combinatie met een Gigabit switch met een SFF poort.

SFP Module / Transceiver
Geschikt voor: SFP MSA, SFF-8472
Ondersteunt Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM)
Netwerk protocol: 1 Gigabit Ethernet
Media: Multimode
Fiber: 50/125 µm
Connector type: LC
Max. afstand 550 M
Golflengte Rx: 850 nm
Golflengte Tx:  850 nm
Artikelcode fabrikant: 86188

Specificaties
Artikelnummer: KD06447
Kleur: Grijs
Productsoort: SFP module