Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 3,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 75,-

OS2 glasvezel patchkabels 9/125

OS2 glasvezel patchkabels 9/125

15 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster 

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/SC 1m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 1 meter Aantal Aders: 2 Type:... Meer Informatie
    € 22,65

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OS1 9/125 LC/SC 3m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 3 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 3 meter Aantal Aders: 2 Type:... Meer Informatie
    € 23,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Simplex Jumper SC-SC, 9/125µ, OS2 Patchkabel 10m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 10 meter Aantal Aders: 1 Kabel... Meer Informatie
    € 11,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Simplex Jumper SC-SC, 9/125µ, OS2 Patchkabel 5m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 5 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 5 meter Aantal Aders: 1 Kabel... Meer Informatie
    € 7,80

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/ST 3m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 3 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: ST Kleur: Geel Lengte: 3 meter Aantal Aders: 2 Type:... Meer Informatie
    € 11,30

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 ST/ST 5m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 5 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: ST Kleur: Geel Lengte: 5 meter Aantal Aders: 2 Type:... Meer Informatie
    € 13,35

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 1 meter Aantal Aders: 2 Type:... Meer Informatie
    € 20,55

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/SC 5m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 5 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 5 meter Aantal Aders: 2 Type:... Meer Informatie
    € 27,80

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/SC 2m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 2 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 2 meter Aantal Aders: 2 Type:... Meer Informatie
    € 19,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 0,5m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Geel Lengte: 0,5 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex... Meer Informatie
    € 10,85

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 1m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Geel Lengte: 1 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex... Meer Informatie
    € 11,60

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 2m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Geel Lengte: 2 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex... Meer Informatie
    € 12,15

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 3m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Geel Lengte: 3 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex... Meer Informatie
    € 12,90

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 5m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Geel Lengte: 5 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex... Meer Informatie
    € 13,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 10m

    Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Geel Lengte: 10 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex... Meer Informatie
    € 16,75

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

15 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster