Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 3,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 75,-

SC / SC

SC / SC

2 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster 

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 SC/SC 10m

    Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Turquoise Lengte: 10 m Aantal Aders: 2 Ty... Meer Informatie
    € 20,55

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 SC/SC 5m

    Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Turquoise Lengte: 5 m Aantal Aders: 2 Type... Meer Informatie
    € 15,40

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

2 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster