Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 3,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 50,-

Fiber Accessoires

Fiber Accessoires

Accessoires voor uw glasvezelnetwerk bestelt u bij Kabeldirect

Wilt u graag een glasvezelnetwerk aanleggen voor uw telefonie, televisie en internet? Dan kunt u naast glasvezelkabels ook gebruik maken van glasvezel accessoires. Bekijk hieronder ons assortiment aan accessoires of lees verder voor meer informatie. Lees meer...

9 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster 

  • ACT ANT Lasbeschermer 15x

    ACT ANT lasbeschermer (15 stuks) 15x lasbeschermer van het merk ACT voor het beschermen van de las bij gelaste glasvezel fiber kabels. Universele splice protectie voor fibers tot en met 250µm Toepasbaar bij thermisch... Meer Informatie
    € 5,50

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Thermische Lasbeschermer (100 stuks)

    ACT Thermische lasbeschermer (100 stuks) 100x lasbeschermer van het merk ACT voor het beschermen van de las bij gelaste glasvezel fiber kabels. Zak 100 stk Lengte: 45mm Krimpkous met metalen versterking Artikelcode ... Meer Informatie
    € 16,50

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Fiber optic LC quad adapter OM4

    Kwalitatief goede adapter van ACT Fiber optic LC koppelstuk Deze adapter is geschikt om twee glasvezel kabels met elkaar te verbinden - Connectoren: LC/LC - Connector A: LC quad - Connector B: LC quad - Sleeve materi... Meer Informatie
    € 3,35

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ROLINE Duplex SC/SC Koppelstuk

    Kwalitatief goede adapter van ROLINE Fiber Duplex SC koppelstuk Deze adapter is geschikt om twee glasvezel kabels met elkaar te verbinden 2x SC / 2x SC-Female Geschikt voor montage in een paneel of behuizing, of als ... Meer Informatie
    € 7,20

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ROLINE Duplex LC/LC Koppelstuk

    Kwalitatief goede adapter van ROLINE Fiber Duplex LC koppelstuk Deze adapter is geschikt om twee glasvezel kabels met elkaar te verbinden 2x LC / 2x LC-Female Geschikt voor montage in een paneel of behuizing, of als ... Meer Informatie
    € 7,20

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • LC / SPC Singlemode Demper 5dB

    Dit apparaat dempt het glasvezel signaal zonder storing te veroorzaken. Deze dempers worden ook wel Dämpfungsglied of Attenuator genoemd. Demping: 5dB Multimode LC/SPC Return Loss 45 dB Materiaal: Kunststof Meer Informatie
    € 14,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • LC / SPC Singlemode Demper 10dB

    Dit apparaat dempt het glasvezel signaal zonder storing te veroorzaken. Deze dempers worden ook wel Dämpfungsglied of Attenuator genoemd. Demping: 10dB Multimode LC/SPC Return Loss 45 dB Materiaal: Kunststof Meer Informatie
    € 14,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • LC / PC 50/125µ Multimode Demper 5dB

    Dit apparaat dempt het glasvezel signaal zonder storing te veroorzaken. Deze dempers worden ook wel Dämpfungsglied of Attenuator genoemd. Demping: 5dB Multimode LC/PC Return Loss 55 dB Materiaal: Kunststof Meer Informatie
    € 69,15

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • LC / PC 50/125µ Multimode Demper 10dB

    Dit apparaat dempt het glasvezel signaal zonder storing te veroorzaken. Deze dempers worden ook wel Dämpfungsglied of Attenuator genoemd. Demping: 10dB Multimode LC/PC Return Loss 55 dB Materiaal: Kunststof Meer Informatie
    € 69,15

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

9 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster