Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 3,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 50,-

Fiber Patchpanelen

Fiber Patchpanelen

19” Patchpanelen en wandboxen

Glasvezel kabelsworden meestal in een patchpanel of wandbox. De stekker wordt dan gemonteerd in een adapter/koppelstuk, waar aan de andere kant weer een andere kabel in kan worden gestoken. Patchpanels en wandboxen zijn leeg (unloaded) te koop, of gevuld met adapters. Het grote voordeel van een unloaded (lege)wandbox of patchpaneel is dat je verschillende stekkers door elkaar op hetzelfde paneel kunt monteren.

Komt u er niet uit? Neem dan gerust contact met ons op.

 

7 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster 

  • ACT Fiber mounting box unloaded, 16-poorts

    ACT Fiber mounting box 16-poorts zonder adapters (leeg/unloaded) Geschikt voor 16x LC(DX), SC(SX), ST(SX) of E2000(DX) adapters Inclusief: 16 splice protectors en 2 PG13,5 wartels 2 kabelingangen voor PG13,5 wartels ... Meer Informatie
    € 37,50

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Fiber mounting box unloaded, 8-poorts

    ACT Fiber mounting box 8-poorts zonder adapters (leeg/unloaded) Geschikt voor 8x LC(DX), SC(SX), ST(SX) of E2000(DX) adapters Inclusief: 8 splice protectors, ruimte voor 16 stuks 2 kabelingangen voor PG13 wartels, 1 ... Meer Informatie
    € 95,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Fiber panel 24 poorts unloaded

    ACT Fiber paneel 24-poorts zonder adapters (leeg/unloaded) Wordt geleverd zonder adapters, maar met 24x blindplaatje. De blindplaatjes zijn vervangbaar door 24x LC(DX), SC(SX), ST(SX) of E2000(DX) adapters Uitschuifb... Meer Informatie
    € 95,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Fiber panel 24 x duplex SC singlemode OS2

    ACT Fiber paneel 24 x duplex SC singlemode OS2 Wordt geleverd inclusief 24x SC duplex OS2 adapters Uitschuifbare lade, voorzien van: 2 splice cassettes, 2x M20 wartels, management spools, ty wraps en plakzadels voor ... Meer Informatie
    € 112,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Fiber panel 24 x duplex SC multimode OM3

    ACT Fiber paneel 24 x duplex SC multimode OM3 Wordt geleverd inclusief 24x SC duplex OM3 adapters Uitschuifbare lade, voorzien van: 2 splice cassettes, 2x M20 wartels, management spools, ty wraps en plakzadels voor d... Meer Informatie
    € 112,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Fiber panel 24 x duplex LC multimode OM3

    ACT Fiber paneel 24 x duplex LC multimode OM3 Wordt geleverd inclusief 24x LC duplex OM3 adapters Uitschuifbare lade, voorzien van: 2 splice cassettes, 2x M20 wartels, management spools, ty wraps en plakzadels voor d... Meer Informatie
    € 122,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

  • ACT Fiber panel 24 x duplex LC singlemode OS2

    ACT Fiber paneel 24 x duplex LC singlemode OS2 Wordt geleverd inclusief 24x LC duplex OS2 adapter Uitschuifbare lade, voorzien van: 2 splice cassettes, 2x M20 wartels, management spools, ty wraps en plakzadels voor d... Meer Informatie
    € 122,95

    Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

7 Artikel(en)

Stel een Aflopende Directie in
per pagina

Lijst  Rooster