CATEGORIEËN

ACT Fiber panel 24 x duplex SC singlemode OS2

Artikelnummer: KD07186
ACT Fiber panel 24 x duplex SC singlemode OS2
€ 112,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
ACT Fiber paneel 24 x duplex SC singlemode OS2
Wordt geleverd inclusief 24x SC duplex OS2 adapters

Uitschuifbare lade, voorzien van:
2 splice cassettes, 2x M20 wartels, management spools, ty wraps en plakzadels voor de tay wraps.
2 kabelingangen voor PG11 en 2 voor PG13 wartels

Type: Fiber patchpanel 24-poorts
Materiaal: Metaal
Vezel: 9/125µm OS2
Breedte: 48,2 cm
HE (Hoogte eenheden): 1 U
Diepte: 25,5 cm
Connector A: SC duplex
Connector B: SC duplex
Artikelcode fabrikant: FA2038

Links
Specificaties
Artikelnummer: KD07186