CATEGORIEËN

ACT Cassette 2x MTP - 24x LC OM3 quad aqua

Artikelnummer: KD07191
ACT Cassette 2x MTP - 24x LC OM3 quad aqua
€ 227,50 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
Low loss fanout cassette van 2x MTP¨-MPO naar 24 vezels LC aansluiting. 
2x MTP naar 24x LC OM3 quad aqua

De Quick lock cassette wordt geleverd met een testrapport en is geproduceerd volgens de hoge ACT standaard.

Kleur: Aqua
Methode: A
Aantal vezels: 24
Vezeltype: Multimode OM3 50/125um
Flange: Key-up-down 
Fabrikant artikelcode: FA2061 (voorheen: FA2019)

Links
Specificaties
Artikelnummer: KD07191
Productsoort: Patchpanel