CATEGORIEËN

ACT 1m Multimode 50/125 OM4 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Artikelnummer: KD11231
ACT 1m Multimode 50/125 OM4 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
€ 13,95 Incl. BTW

2-4 werkdagen

  • Gratis verzending Binnen NL bij besteding vanaf € 50,- anders € 3,95
  • Direct verzonden indien voorradig Op werkdagen voor 22:00 uur besteld indien voorradig
  • Zakelijk bestellen Achteraf betalen en offerte op maat bij grote aantallen
  • 14 dagen op zicht Niet goed = geld terug
Beschrijving
De 1 meter lange LSZH LC naar SC glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-SC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.
Links
Specificaties
Artikelnummer: KD11231
Productsoort: Kabel