Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 4,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 50,-

4-voudige Stroom Splitter

Op voorraad Op voorraad, direct verzonden

€ 3,30
  • Koop 10 voor € 2,97 p/s en bespaar 10%
  • Koop 25 voor € 2,81 p/s en bespaar 15%
  • Koop 50 voor € 2,64 p/s en bespaar 20%
  • Koop 100 voor € 2,48 p/s en bespaar 25%
Incl. BTW, excl. verzendkosten

Beschrijving

Details

Heeft u maar een stopcontact waar u er eigenlijk 4 wilt hebben? Dan is deze opsteeksplitter stopcontact splitter de juiste oplossing. Deze eenvoudige verdeelstekker maakt van één shuko stopcontact een viervoudig eurostekker stopcontact. (platte stekkers)

(CEE7/4). Het maximumvoltage is 240V en het maximale vermogen is 16 Amp.

Geschikt voor gebruik in Nederland, België, Duitsland, Zweden, Noorwegen, Finland, Portugal, Spanje en Hongarije.

- Kleur: Wit
- Socket: Eurostekker
- Voltage: 250 V(AC)
- Type: Spanning
- Maximum stroomsterkte: 16 A

Specificaties

Artikelnummer NV1-4W
Kleur Wit

U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):

Kabelclip 2x4mm - 1000st zwart

Kabelclip 2x4mm - 1000st zwart

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 14,40
Ewent 1m OM4 50/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC

Ewent 1m OM4 50/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/LC

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 8,95
High to Low lvl converter (LF adapter)

High to Low lvl converter (LF adapter)

Op voorraad Op voorraad, direct verzonden

€ 10,25
Omnimount OC80FM muurbeugel 37-63 inch zwart

Omnimount OC80FM muurbeugel 37-63 inch zwart

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 126,25