Welkom

verzendkosten_nederland_belgie

€ 3,95
€ 3,95

truck_logo

Gratis bezorgd vanaf € 50,-

4 poorts 4K HDMI splitter

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 61,15
  • Koop 4 voor € 58,09 p/s en bespaar 6%
  • Koop 8 voor € 55,04 p/s en bespaar 10%
  • Koop 15 voor € 53,81 p/s en bespaar 13%
  • Koop 30 voor € 52,59 p/s en bespaar 14%
Incl. BTW, excl. verzendkosten

Beschrijving

Details

Met deze geavanceerde HDMI splitter kun je een HDMI bron van bijvoorbeeld je DVD-speler of satellietontvanger, op 4 LCD- of Plasmaschermen tegelijkertijd afspelen.

Deze HDMI splitter heeft een ingebouwde versterker zodat zowel video- als audiosignalen van hoge kwaliteit blijven. Perfect te gebruiken voor bijvoorbeeld presentaties welke op twee schermen of beamers moeten worden weergegeven. Ook ideaal te gebruiken om het beeld van je computer of dvd speler te spiegelen.

Deze HDMI splitter heeft één HDMI ingang en vier HDMI uitgangen. HDMI kabels worden niet meegeleverd.

• 4K2K
• Ondersteunt 12 bit deep colour per kanaal (24 bit in totaal)
• Ondersteunt 3D
• Ondersteunt DTS and Dolby Digital True HD
• Video resolutie: 480P, 576i, 576p, 720i, 720P, 1080i, 1080p en 4K
• Hoge doorvoersnelheid tot wel 2.5 Gbps
• Compatibel met HDMI 1.3b
• HDCP ondersteuning
• LED indicatie: voeding, geselecteerd kanaal+poort
• Ingebouwde versterker functie
• Behuizing van metaal
• Wordt geleverd incl. voedingsadapter

Specificaties

Kleur Zwart
Artikelnummer CS23-4

U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):

Audio Jack 3.5mm 1m geluidskabel Zwart

Audio Jack 3.5mm 1m geluidskabel Zwart

Op voorraad Op voorraad, direct verzonden

Normale prijs: € 2,95

Nu: € 1,50

8-poorts 4K2K HDMI splitter

8-poorts 4K2K HDMI splitter

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 160,95
8 poorts 4K HDMI splitter

8 poorts 4K HDMI splitter

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 121,15
VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 10m

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 10m

Levertijd 2-3 werkdagen Leverbaar (2-4 werkdagen)

€ 19,10